Odpowiedzi na często zadawane pytania

Jak zapisać się do Caramby? Zgłoś się do nas osobiście, mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie kurs. Jeśli uczyłeś się już języka hiszpańskiego, z pewnością umówimy się z Tobą na bezpłatny test poziomu. Jeśli nie, poinformujemy Cię o możliwościach nauki od podstaw. Dokonanie wpłaty za miesiąc lub za pakiet z góry (zajęcia indywidualne) lub minimum pierwszej raty (kursy grupowe) będzie równoznaczne z zapisaniem się do naszej szkoły oraz z akceptacją naszego cennika i regulaminu na bieżący rok szkolny. Kopię regulaminu pobierzesz w formacie pdf lub otrzymasz w sekretariacie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, wyślemy Ci smsa potwierdzającego rezerwację miejsca w grupie lub okienka indywidualnego.

Czy cena kursu obejmuje podręcznik? Podręcznik nie jest wliczony w cenę kursu. Jego posiadanie i przynoszenie na zajęcia jest jednak obowiązkowe. Nasi uczniowie otrzymują rabat 5% na zakup podręczników w naszej szkole.

Czy otrzymam świadectwo ukończenia kursu? Certyfikat ukończenia kursu w Akademii CARAMBA otrzymują uczniowie, którzy zaliczyli wszystkie sprawdziany na minimum 50%.

Co jeśli zrezygnuję z kursu w trakcie jego trwania? Nasi uczniowie liczą się z tym, że w żadnym przypadku nie zwracamy pieniędzy za zajęcia, w których nie wzięli lub nie wezmą udziału. Jeśli dokonują opłat w systemie ratalnym, mogą uczestniczyć w zajęciach do ostatniego opłaconego dnia. Jeśli wpłacają za cały kurs, korzystając ze zniżki za płatność z góry, mają prawo uczestniczenia w zajęciach do końca kursu.

Co w przypadku nieobecności na zajęciach z powodu długotrwałej choroby lub wyjazdu służbowego? W przypadku zaplanowanej, ponad jednomiesięcznej nieobecności, po uprzednim zgłoszeniu tego lektorowi, możemy zorganizować dla Ciebie zajęcia indywidualne w celu nadrobienia zaległości. Dotyczy to jednak kursów opłaconych za cały rok z góry.

Czy mogę dopisać się do istniejącej grupy w trakcie trwania kursu? Jeśli Twój poziom języka hiszpańskiego nie odbiega od poziomu danej grupy, możesz dołączyć do niej praktycznie w każdej chwili. W przeciwnym razie, możemy zaproponować Ci zajęcia indywidualne w celu nadrobienia zaległości. Jeśli natomiast planujesz rozpocząć naukę od podstaw, masz dwie możliwości: poczekać na utworzenie nowej grupy początkującej lub zapisać się na lekcje indywidualne.

Czy jako rodzic mogę dowiadywać się na bieżąco o postępach w nauce mojego dziecka? Oczywiście, takiej informacji udzieli osobiście, telefonicznie lub mailowo sam lektor.
 
Czy podane ceny są cenami netto, czy brutto? W naszych cennikach widnieją ceny netto. Aktualnie obowiązująca stawka VAT zgodnie z ustawą to "zwolniony".